Özel Çözümlerimiz


Yapay Zeka / Artificial Intelligence

Teknolojinin en yeni harikalarından yapay zeka ile tanışın. Müşterilerimizin problemlerine çözüm olarak projelerimizde yapay zeka kullanıyoruz. Çözümlerimizde otomasyon sistemlerinde kullanılmak üzere (üretim bantları, RFID uygulamaları, robotik kol uygulamaları vs.) sensörler vasıtasıyla veri toplama ve alışkanlıkları takip etme gibi çalışmalar uyguluyoruz. Siz de bu uygulamalara dair hizmetlerimizden faydalanabilir ve kendi farkınızı yaratabilirsiniz. Bu son teknolojiden doğru ve akıllı çözümlerle faydalanmak için, yapay zekayıNeoCrea’nın zeki mühendislerine bırakın.


Otomasyon Yazılımları

Üretimin en büyük düşmanı insan hatalarıdır. Üreticilerin kabusu haline gelmiş bu durum için NeoCrea’nın bir çözümü elbette var! Çalışan hatalarını minimuma indirgeyip maksimum verimi almanız için çözüm ortaklarımızla size uygun üretim bantlarını oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz üretim bantlarına en uygun PLC yazılımlarını yapıyoruz. Böylece insan hatalarını mümkün olduğunca ortadan kaldırarak daha etkili, doğru, hızlı ve size uygun otomasyon yazılımları hizmetini sizlere sağlıyoruz.


OEE Çözümleri

Kullanılabilirlik, performans ve kalite değerleri ile üretimin verimliliğine sunduğumuz hizmetimizde Image Processinguygulamarıyla, PLC’lere bağlanarak gerektiğinde sensör takviyeleriyle OEE verilerinizi analiz edip verimliliğinizi ve kazancınızı arttırın. NeoCrea’nın verimliliği sizin verimliliğiniz olsun, teknolojiye ortak olarak üretiminiz daha kaliteli olacak. Sizin için 3 ana değerin verimi, bizim için en büyük değerdir.


Raspberry Pi, Ardunio ve RFID Çözümleri

Teknolojide ne kadar ileriyi hayal edebilirsiniz?
RadioFrequencyİdentification yani Rfid uygulamalarıyla izlenebilirliği arttırıp verim sağlayın. Raspberry Pi ve Ardunio gibi micro bilgisayarlarla size özel yazılım çözümleri üretelim. Teknolojinin hayal edemeyeceğiniz noktalarına ulaşın.


VR Uygulamaları

Her ürünü tüm müşterilere taşımak imkansız sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. VR teknolojisiyle müşterilerinizi kendi dünyanıza getirmek ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırarak satışlarınıza etki ederken teknolojinin en ileri tecrübelerinden yararlanmanın farkıyla müşterilerinizin gözünde imajınız güçlenecek. VR ile artık müşterileriniz daima sizinle, daima ürünlerinizin başında. Dış dünyayı size getiren VR uygulamaları için en doğru adreste olduğunuzu unutmayın.