Website Tasarımı

Şüphesiz ki firmaların günümüzde en çok tercih ettiği reklam ve tanıtım aracı web siteleridir. Web sitesi olmayan firmalar, müşteriler tarafından olumsuz bir imaj yansıtmakta. Website kurumsal firmaların internette ki mağazasıdır. Nasıl mağazamızı en işlek yerlere açmak, iç ve dış dizaynını başarılı bir şekilde tasarlatmak istiyorsak , website tasarımınız da sizi yansıtsın ve önünden milyonlarca insan geçen internette en güzel yerlerde yer alsın. Dijital dünyadaki kimliğiniz ve yüzünüz olan web sitenize NeoCrea’nın uzman kadrosuyla sahip olun.

Daha Fazlası...


Yönetim Paneli

Kullanıcı dostu ara yüzüyle web sitenizi kolayca yönetmek ve içeriklerinizi güncellemek fikri imkansız mı? NeoCrea’da değil! Yeni ürünlerinizin tanıtımını anında yapın, yeni müşterilere anında ulaşın.

Daha Fazlası...


Sosyal Medya Yönetimi

Dijital platformda suskun musunuz? O zaman müşteri ilişkilerinizi daha etkin yönetmek, sosyal medyayı başarılı bir iletişim aracı haline getirmek için doğru bir sosyal medya planlamasına ihtiyacınız var. Hızla yayılan etkili paylaşımlar, kampanyalar, anketler, uygun görseller ve doğru paylaşımlarla etkin bir yöneticiye sahip olun.

Daha Fazlası...


E-Ticaret Sitesi

Sanal pazar hızla büyüyor, rakipleriniz orada! Bu yarıştan geri kalmayarak kendi e-ticaret sitenizi oluşturmak için beklemeden NeoCrea’nın uzmanlığına güvenin. Peki ya siteniz varsa ve sorunlar yaşıyorsanız? Bizimle tanışın, NeoCrea’ya dijital dükkanınızı teslim edin ve bol kazanç ile profesyonel hizmetin tadını çıkarın. En büyük görevimiz, sizi en iyi şekilde anlamak ve en iyi hizmeti size sunmaktır.

Daha Fazlası...


Logo ve Kurumsal Kimlik

Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir. Kurumsal kimlik; kurumun logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimine kadar uyum içinde ve belli standartlarda kendi kimliğini yansıtmasını sağlar. Kurumsal kimliğiniz önce kurumsal imaj, uzun vadede ise kurumsal itibar için önem ve yaratıcılık gerektirir.

Daha Fazlası...


Mobil Uygulama Geliştirme - IOS & Android

Hızla büyüyen teknoloji, günümüzde popülerliğini göstererek hemen hemen herkesin cebine akıllı telefonları koydu. Rakiplerinizden geri kalmayarak hem kendi mobil uygulamanıza sahip olun hem de müşterilerinize güven sağlayıp onlara daha özel hizmet verin; elbette Neocrea’nın son teknoloji uygulamaları ile!

Daha Fazlası...


SEO Çalışmaları

NeoCrea, SEO’da oldukça iddialı!
SEO, ürün ve hizmetlerinizin arama motorlarında aranan belli kelimelere göre üst sırada yer almasını sağlar. Bunun için iyi bir alt yapı ve etkin bir çalışma gerekir. Fakat yanlış planlanıp hazırlanmış bir SEO çalışması kötü sonuçlar doğurabilir. Bunu önlemek adına NeoCrea’nın iddialı SEO çalışmasından faydalanın.

Daha Fazlası...